12.07.2020

HABER ÖZETI

  • ANTALYA, (DHA) - KEPEZ Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Akdeniz Sanayi Sitesi'ne 300 yeni iş yeri eklenebilecek rezerve alan ile sanayinin 26 hak sahibi esnafına şahsi tapularını teslim etti.

  • Biz Sadece Akdeniz Sanayi Sitesi'ne değil, Yeşil Antalya Sanayi Sitesi'ne, Hurdacılar Sitesi'ne, İnşaat Malzemecileri Sitesi'ne yani bu bölgeye bir bütün olarak değindik diye konuştu.

  • Göreve geldiğim 2009 yılında Akdeniz Sanayi Sitesinin çok farklı problemlerle aynı anda mücadele etmek zorunda olduğunu gördük.

  • Türkiye'nin en büyük sitelerinden birisi olan Akdeniz Sanayi Sitesi'nin yılların biriktirdiği sorunları ve problemleriyle yüzleşilmeli ve sorunlarını da birer birer geride bırakmalıydık.

17/10/19 14:13

Sanayi esnafının çifte tapu sevinci

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Akdeniz Sanayi Sitesi'ne 300 yeni iş yeri eklenebilecek rezerve alan ile sanayinin 26 hak sahibi esnafına şahsi tapularını teslim etti. Akdeniz Sanayi Sitesi esnafı çifte mutluluk yaşadı. Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü'nün girişimleri...

Istanbulhaber ·

Sanayi Esnafının Çifte Tapu Sevinci

ANTALYA, (DHA) - KEPEZ Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Akdeniz Sanayi Sitesi'ne 300 yeni iş yeri eklenebilecek rezerve alan ile sanayinin 26 hak sahibi esnafına şahsi tapularını teslim etti.   Akdeniz Sanayi Sitesi esnafı çifte mutluluk yaşadı. Kepez Belediye Başkanı Hakan...

MİLLİYET HABER ·

Sanayi Esnafının Çifte Tapu Sevinci

MİLLİYET HABER

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin