21.05.2022

HABER ÖZETI

  • SAMSUN (İHA) – Samsun Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan açıklamada, Nuri Asan Tesisleri'nin yıkılacağı ve yerine Millet Bahçesi yapılacağı iddialarının gerçek dışı olduğu belirtildi.

  • Bu tesisler bünyesinde Samsunspor'un evlatları yetişmiş ve hem kulübümüze hem de Türk futboluna sayısız hizmetlerde bulunan sporcular adeta Nuri Asan Tesisleri'nde doğmuştur.

  • Nuri Asan Tesisleri, Samsunspor'un kırmızı çizgilerinden biridir ve Samsunspor'un varlığından ayrılması düşünülemez.

  • Nuri Asan Tesislerimiz hakkında yayılan iddialar karşısında, tek vücut olarak tesislerimizi savunan ve güçlü bir kamuoyu oluşturan büyük Samsunspor taraftarına teşekkür ediyoruz.

16/01/22 20:29

Samsunspor’dan ‘Nuri Asan Tesisleri’ açıklaması

Samsunspor Spor Kulübü Derneği, Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir'in "Nuri Asan Tesisleri bugüne kadar olduğu gibi yerinde kalacak olup, idaremizce yerinden kaldırılması söz konusu değildir" açıklamalarını memnuniyetle karşıladıklarını duyurdu. Dernekten yapılan...

Istanbulhaber ·

Büyükşehir’den ‘Nuri Asan Tesisleri’ açıklaması

SAMSUN (İHA) – Samsun Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan açıklamada, "Nuri Asan Tesisleri'nin yıkılacağı ve yerine Millet Bahçesi yapılacağı" iddialarının gerçek dışı olduğu belirtildi. Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir'in imzasıyla yayımlanan açıklamada...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin