26.03.2019

HABER ÖZETI

  • Samsung, San Francisco’da düzenlediği ve dünya çapında geliştiricilerin katıldığı Samsung Developer Conference 2018 etkinliğinde sanal asistanı Bixby ve SmartThings platformları için geliştirilen yeni araçlarını tanıttı.

  • Etkinlikte akıllı telefonlarda yeni bir mobil deneyim için One UI ve Infinity Flex Display’i de gösteren Samsung’un asıl sürprizi ise kullanıcıların merakle beklediği katlanabilir akıllı telefon oldu.

  • Google'ın Android işletim sisteminin Başkan Yardımcısı Dave Burke de konuyla ilgili düzenlediği basın toplantısında, Samsung'un yeni yılın başlarında yeni bir Android cihaz çıkarmayı planladığını kaydetti.

  • Cihaz, katlı haldeyken normal cep telefonu, açıldığında ise tablet boyutuna sahip.

08/11/18 13:31

Samsung katlanabilen yeni telefonunu tanıttı

ANKARA (AA) - Samsung, merakla beklenen katlanabilen telefonunu tanıttı. BBC'nin haberine göre, Samsung'un katlanabilme özellikli yeni telefonu, şirketin mobil telefon bölümümün başkan yardımcılarından Justin Denison tarafından ABD'nin California eyaletinin San Fransisco...

Memleket ·

Samsung katlanabilen yeni telefonunu tanıttı

Memleket

Samsung katlanan telefonu resmen tanıttı

Samsung, Infinity Flex Display isimli katlanır telefon/tabletini duyurdu. Samsung, San Francisco’da düzenlediği ve dünya çapında geliştiricilerin katıldığı Samsung Developer Conference 2018 etkinliğinde sanal asistanı Bixby ve SmartThings platformları için geliştirilen...

Fortune Türkiye ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin