03.06.2020

HABER ÖZETI

  • Yeni Mahalle mevkisinde, müzikle uğraşan ve koronavirüs önlemi nedeni ile evde vakit geçiren bir grup genç, bu kez komşuları için konser verdi.

  • Samsun'da bir grup müzisyen, korona virüsü salgınına karşı evlerinde kalan vatandaşlara evinin balkonundan konser düzenledi.

  • Evde kalan vatandaşlara bir nebze moral vermek istediklerini ifade eden Gevrekçi ile arkadaşları Çağrı Dede ve Arda Celmen, evde kal çağrısında bulundu.

  • Grup adına açıklama yapan Enes Gevrekçi, katılımdan memnun olduklarını ve bu kadar fazla talep beklemediklerini dile getirdi.

30/03/20 00:01

Samsun'da gençlerden evlerinde kalanlara 'balkon konseri'

Yeni Mahalle mevkisinde, müzikle uğraşan ve koronavirüs önlemi nedeni ile evde vakit geçiren bir grup genç, bu kez komşuları için konser verdi. Gençlerin balkon konseri, çevre bina sakinlerinden de büyük ilgi gördü. Konsere komşular, evlerinin ışıklarını yakıp söndürerek...

Türkiye Gazetesi ·

"Evinde kalan" vatandaşlara balkondan moral konseri

Samsun'da bir grup müzisyen, korona virüsü salgınına karşı evlerinde kalan vatandaşlara evinin balkonundan konser düzenledi. Samsun'da 26 yaşındaki müzisyenler Enes Kaan Gevrekçi ile arkadaşları Çağrı Dede ve Arda Celmen, Atakum ilçesi Yeni Mahalle'de bulunan evin balkonuna...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin