31.05.2020

HABER ÖZETI

  • Vatandaşlarımızın gerek alışveriş, gerekse diğer ihtiyaçlarının karşılanmasında Vefa Sosyal Destek Grubumuzda yer alan arkadaşlarımız büyük bir fedakârlık örneği sergiliyor.

  • Samsat ilçesinde kaymakamlık bünyesinde oluşturulan vefa sosyal destek grubunda yer alan emniyet, jandarma ve diğer kurumlardaki çalışma grupları, ikamet adreslerinden dışarı çıkamayan vatandaşlara yardım yapıyor.

  • Yayınlanan genelgeler kapsamında 65 yaş ve üstü vatandaşlar ile kronik rahatsızlığı bulunan kişilerin sokağa çıkması yasaklandı.

  • Denizli Büyükşehir Belediyesi bu kapsamda oluşturulan gruplarda görevli personellerin halk otobüslerini ücretsiz kullanabileceklerini açıkladı.

02/04/20 17:54

Samsat vefa sosyal destek grubu çalışmalarına devam ediyor

Korona virüs salgını nedeniyle 65 yaş ve üstü vatandaşların evden dışarı çıkmalarının sınırlandırılması nedeniyle ihtiyaçları vefa sosyal destek grubu tarafından karşılanıyor. İçişleri Bakanlığının 65 yaş ve üzeri ile kronik rahatsızlığı olanların ikametleri dışına çıkmalarını...

Istanbulhaber ·

Vefa Sosyal Destek Grubu belediye otobüslerinden ücretsiz yararlanacak

Denizli'de Korona virüs (Kovit-19) tedbirleri kapsamında sokağa çıkma yasağı bulunan vatandaşların ihtiyaçlarını karşılamak için kurulan Vefa Sosyal Destek Grubu görevlileri Büyükşehir Belediye otobüslerinden ücretsiz faydalanabilecek. Dünyayı etkisi altına alarak yaklaşık...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin