01.06.2020

HABER ÖZETI

  • KONYA (AA) - AK Parti Konya Milletvekili Gülay Samancı ve İyi Parti Konya Milletvekili Fahrettin Yokuş, Beyşehir ilçesinde, 19 Ekim Muhtarlar Günü dolayısıyla mahalle muhtarlarıyla bir araya geldi.

  • Öğretmenevi'nde bulunan toplantı salonundaki programda konuşan AK Parti Konya Milletvekili Gülay Samancı, muhtarlık teşkilatının Türkiye Cumhuriyeti’nin en temel taşlarından biri olduğunu söyledi.

  • Mahallelerle ilgili ihtiyaçların muhtarların irtibatları ve araştırmaları sonucu neticelendirildiğini belirten Samancı, Mahalleyle ilgili bir sıkıntı olduğu zaman ya da bize bir bilgi geldiği zaman da direkt paylaşacağımız isimler muhtarlarımız oluyor.

  • Konya'nın her mahallesi için gayretle çalıştıklarını belirten Yokuş, Mahallerimizin sıkıntıları, sorunları olacak.

19/10/19 21:58

Samancı ve Yokuş Beyşehir'de muhtarlarla buluştu

AK Parti Konya Milletvekili Gülay Samancı ve İyi Parti Konya Milletvekili Fahrettin Yokuş, Beyşehir ilçesinde, 19 Ekim Muhtarlar Günü dolayısıyla mahalle muhtarlarıyla bir araya geldi. Öğretmenevi'nde bulunan toplantı salonundaki programda konuşan AK Parti Konya Milletvekili...

Memleket ·

Samancı ve Yokuş Beyşehir'de muhtarlarla buluştu

Memleket

Konya milletvekilleri Samancı ve Yokuş Beyşehir'de muhtarlarla buluştu

KONYA (AA) - AK Parti Konya Milletvekili Gülay Samancı ve İyi Parti Konya Milletvekili Fahrettin Yokuş, Beyşehir ilçesinde, 19 Ekim Muhtarlar Günü dolayısıyla mahalle muhtarlarıyla bir araya geldi. Öğretmenevi'nde bulunan toplantı salonundaki programda konuşan AK Parti...

Memleket ·

Konya milletvekilleri Samancı ve Yokuş Beyşehir'de muhtarlarla buluştu

Memleket

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin