29.05.2020

HABER ÖZETI

  • Salihli'de korona virüs salgınına karşı pazar yerlerinde denetimlerini sıklaştıran Zabıta ekipleri, pazara gelen vatandaşların ateşlerini ölçerek maskesi olmayanlara maske dağıttı.

  • Pazaryeri giriş ve çıkışlarını kalabalığı önlemek açısından bariyerler ile kontrol altına alan ekipler, esnaflara ve vatandaşlara uyulması gereken kuralları hatırlatarak tezgahların en az 3 metre aralıklarla yerleştirilmesini sağladı.

  • Tedbirler kapsamında yine korona virüsten korunmak için alınan önlemler kapsamında girişlere el dezenfektanları konuldu ve bilgilendirmelerde bulunuldu.

08/04/20 17:33

Salihli’de zabıta, Çarşamba Pazarında maske dağıttı

Salihli Belediyesi Zabıta Müdürlüğü, korona virüs ile mücadelede alınan yeni tedbirler kapsamında maske takma mecburiyeti getirilen pazar yerlerinde alışveriş için Çarşamba Pazarına gelen vatandaşların ateşini ölçüp maske dağıttı. Salihli'de korona virüs salgınına karşı...

Istanbulhaber ·

Körfez’de semt pazarları girişinde vatandaşların ateşlerini ölçüyor

Körfez Belediyesi'ne bağlı zabıta ekipleri, Necmettin Erbakan Kapalı Pazarı girişinde alışveriş yapmak isteyen vatandaşlara maske dağıtıp ateşlerini ölçtü. Körfez Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, Necmettin Erbakan Kapalı Pazar alanında kurulan mahalle pazarında korona...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin