08.04.2020

  • Salihli Belediyesi'nin ev sahipliğinde Belediye Meclis Salonunda gerçekleşen eğitim programına, Salihli, Sarıgöl, Alaşehir ve Gölmarmara Belediyelerinde görev yapan personel katıldı.

  • Eğitime katılan mesai arkadaşlarıma ve diğer ilçe belediyelerden gelen çalışanlara başarılar diler, eğitimi veren Eğitim ve Mevzuat Danışmanı Sedat Turan'a teşekkür ederim.dedi.

  • Hizmet içi eğitimlerin önemli olduğunu ifade eden Başkan Kayda, Değişen kanunlar ve yenilenen uygulamalar hakkında düzenlenen eğitim programlarını önemsiyoruz.

  • Turan, iki gün süren eğitim programında, belediyelerdeki taşınmazların kayıt altına alınması, taşınır mal ve yeni kamu zararı yönetmelikleri ile belediyelerde ön mali kontrol işlemleri konularında personeli bilgilendirdi.

27/02/20 10:06

Salihli Belediyesi eğitim programına ev sahipliği yaptı

Ege Belediyeler Birliği ve Salihli Belediyesi işbirliğinde belediye personeline yönelik eğitim programı düzenlendi. Salihli Belediyesi'nin ev sahipliğinde Belediye Meclis Salonunda gerçekleşen eğitim programına, Salihli, Sarıgöl, Alaşehir ve Gölmarmara Belediyelerinde görev...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin