23.09.2020

HABER ÖZETI

  • Yeşilköy'deki sosyete pazarında satılan ünlü marka taklidi çantaların fiyatları 2 bin 600 liraya kadar çıkarken, cüzdanlar ise 70 ile 650 lira arasında alıcı buluyor.

  • ?MÜ azar esnafı Cemal Akkaya, ?Alan memnun, satan memnun, müşteri marka istiyor derken Recai Şentürk ise Arap müşterilere dikkat çekerek, ?Araplar olunca satışlar iyi şeklinde konuşuyor.

  • ÜNLÜ SANATÇILARIN ÇOĞU KULLANIYOR Modacı Muammer Ketenci, sahte çantaların yapıldığı hammaddelere dikkat çekerek, ?Yapıldığı yerler var, kalite kalite.

  • ŞOK' azara çıkan bir kadın, Çantaya o kadar para vermem derken, yanındaki arkadaşı ise Birebir replika, verilmez o kadar dedi.

05/12/19 19:48

Sahte çantalar fiyatlarıyla şaşırtıyor

DÜNYACA ünlü markaların çanta ve cüzdanlarının taklitleri pazar tezgahlarında 2 bin 600 lirayı bulan fiyatlarla satılıyor. Gerçeğinden ayırt edilemeyen çanta ve cüzdanları ünlülerin de kullandığı belirtiliyor. Yeşilköy'deki sosyete pazarında satılan ünlü marka taklidi...

Memurlar ·

Sahte çantalar fiyatlarıyla şaşırtıyor

Memurlar

Bu pazar başka pazar...2600 TL'ye çanta satılıyor

Yeşilköy'deki sosyete pazarında satılan ünlü marka taklidi çantaların fiyatları 2 bin 600 liraya kadar çıkarken, cüzdanlar ise 70 ile 650 lira arasında alıcı buluyor. Dünyaca ünlü iki İtalyan markasının çantalarının orijinallerinin fiyatı 40-80 bin lira arasında. Ünlü...

Memurlar ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin