21.09.2020

HABER ÖZETI

  • Katar havayolu şirketi böylece İstanbul Havalimanı, İstanbul Sabiha Gökçen, Ankara Esenboğa, Antalya ve Bodrum’a yaptığı uçuşlar ile Türkiye’de 5 farklı noktaya seferler düzenleyecek.

  • Su takı ve çiçeklerle karşılandı Doha'dan gelen uçak, apronda su takı ile karşılandı ve uçağın kapısında da bir hoşgeldin töreni düzenlendi.

  • İlk aşamada haftada karşılıklı 3 gün olarak gerçekleştirilecek Doha-Sabiha Gökçen seferlerinin 1 Ağustos'tan itibaren ise haftada 7'ye yükseltilmesi planlanıyor.

  • Daha sonra İSG yetkilileri ve uçuş ekibi, uçak önünde hatıra fotoğrafı çektirdi.

25/07/20 15:27

Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan Katar uçuşları yeniden başladı

Korona virüs nedeniyle yaklaşık 4 aylık ara sonrası Katar Havayolları, İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı'na yeniden tarifeli sefer başlattı. Haftada üç gün ile başlayan tarifeli uçuşlar, 1 Ağustos'tan itibaren haftanın her günü gerçekleştirilecek. Korona virüs salgınında...

Istanbulhaber ·

Katar Havayolları Sabiha Gökçen uçuşlarına yeniden başladı

Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı’nda 11 Haziran’da başlayan dış hat uçuşları normale dönmeye devam ediyor. Dünya havayolu taşımacılığının önde gelen isimlerinden Katar Havayolları, bugün gerçekleşen seferiyle Sabiha Gökçen Havalimanı’na 4 aylık aradan sonra yeniden...

Türkiye Gazetesi ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin