05.07.2020

HABER ÖZETI

  • Ceza Dairesi, cezalandırılmasına karar verilen 28 sanıktan Emre Eryüz, Mehmet Ali Akyan, Recep Özcan ve Sadullah Göçen hakkındaki kararı onadı.

  • Mahkeme Başkanı, duruşmaya 5 Haziran'a kadar sanık savunması ve avukatlarının beyanlarının alınmasıyla devam edileceğini, 5 Haziran'da ise taleplere ilişkin ara kararlarını açıklayacağını duyurdu.

  • Ağır Ceza Mahkemesinin 29 Kasım 2017'de açıkladığı kararın ardından temyiz itirazlarını inceleyen Yargıtay 16.

  • Duruşmada savunma yapan 3 sanık, FETÖ ile bir bağlarının olmadığını ve darbe girişimine iştirak etmediklerini belirterek, haklarındaki suçlamaları reddetti.

01/06/20 17:48

Sabiha Gökçen Havalimanı'nı işgal girişimi davası yarına ertelendi

İstanbul 23. Ağır Ceza Mahkemesi, Sabiha Gökçen Havalimanı'nı ele geçirmeye çalıştıkları gerekçesiyle "anayasayı ihlal" suçundan mahkumiyetlerine karar verilen 24 sanığa yönelik Yargıtay'ın bozma ilamına uyulmasına hükmetti. İstanbul 23. Ağır Ceza Mahkemesince Silivri...

Memurlar ·

Sabiha Gökçen Havalimanı'nı işgal girişimi davası yarına ertelendi

Memurlar

Sabiha Gökçen Havalimanı'nı işgal girişimi davası yeniden görülüyor

Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması'nın (FETÖ/PDY) 15 Temmuz darbe girişimi sırasında Sabiha Gökçen Havalimanı'nı ele geçirmeye çalıştıkları gerekçesiyle "anayasayı ihlal" suçundan 28 sanıktan 24'üne yönelik verilen mahkumiyet kararının Yargıtay tarafından...

Memurlar ·

Sabiha Gökçen Havalimanı'nı işgal girişimi davası yeniden görülüyor

Memurlar

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin