17.04.2021

HABER ÖZETI

  • Gaziantep FK Teknik Direktörü Ricardo Sa Pinto, Beşiktaş'ın yapacağı hataları değerlendirerek galip gelebileceklerini ifade ederek, Şu an bana göre Türkiye'nin en iyi takımı Beşiktaş dedi.

  • Portekizli teknik adam, takımının antrenmanı öncesi basın mensuplarına açıklamalarda bulunurken, Gençlerbirliği karşısında kendileri adına çok önemli bir galibiyet elde ettiklerini aktardı.

  • Rakiplerinin Gaziantep'e 1 puan için geldiğini ve ligdeki tüm takımların birbirini yenebileceğini ifade eden Pinto, Dürüst olmak gerekirse Gençlerbirliği maçına iyi başlayamadık.

  • Süper Lig'in 29. haftasında deplasmanda karşılaşacağı Beşiktaş maçının hazırlıklarını tesislerinde yaptığı antrenmanlarla sürdüren Gaziantep FK, zorlu karşılaşmadan puan almak istiyor.

04/03/21 15:11

Sa Pinto: “Şu an Türkiye’nin en iyi takımı Beşiktaş"

Süper Lig'in 29. haftasında deplasmanda Beşiktaş ile karşılaşacak olan Gaziantep FK, hazırlıklarını sürdürüyor. Gaziantep FK Teknik Direktörü Ricardo Sa Pinto, Beşiktaş'ın yapacağı hataları değerlendirerek galip gelebileceklerini ifade ederek, "Şu an bana göre Türkiye'nin...

Istanbulhaber ·

Gaziantep Teknik Direktörü Pinto: Bana göre şu an Türkiye'nin en iyi takımı Beşiktaş

Portekizli teknik adam, takımının antrenmanı öncesi basın mensuplarına açıklamalarda bulunurken, Gençlerbirliği karşısında kendileri adına çok önemli bir galibiyet elde ettiklerini aktardı. Rakiplerinin Gaziantep'e 1 puan için geldiğini ve ligdeki tüm takımların birbirini...

Türkiye Gazetesi ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin