12.07.2020

  • Memur-Sen İl Başkanı, Sağlık-Sen Kırıkkale Şube Başkanı Recep Akdoğan, Kırıkkale Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesinde sağlık çalışanlarına yönelik düzenlenen saldırı nedeniyle tepki gösterdi.

  • Sağlık çalışanlarının şiddetle karşı karşıya kalmalarının önüne geçilemediğini belirten Akdoğan, Sağlık hizmetleri kamu adına sunulan bir hizmettir, sağlık çalışanları da kamu hizmeti sunmaktadır.

  • Sağlık çalışanlarının yetkili sendikası Sağlık-Sen olarak Bakanlığımıza ve diğer ilgili birimlere sağlıkta şiddetin önlenmesine yönelik paylaştığımız önerilerin dikkate alınması gerektiğini bir kez daha, ısrarla yineliyoruz.

  • Sağlık-Sen olarak uzun yıllardır mücadelesini verdiğimiz sağlıkta şiddete sıfır tolerans mücadelesinin, kamuoyu ve kamu otoritesi tarafından desteklenmesi elzemdir ifadelerini kullandı.

23/05/20 21:29

Sağlık-Sen’den "doktora şiddet" tepkisi

Sağlık-Sen Kırıkkale Şubesi, Tıp Fakültesi Hastanesinde görevli 2 araştırma görevlisine yapılan şiddet olayını kınadı. Memur-Sen İl Başkanı, Sağlık-Sen Kırıkkale Şube Başkanı Recep Akdoğan, Kırıkkale Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesinde sağlık çalışanlarına yönelik düzenlenen...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin