15.01.2021

HABER ÖZETI

  • Nurettin Yiyit, “Acil durum hastanesi olarak aslında biz pandeminin büyük bir kısmında sadece İstanbul değil İstanbul dışından da hastalar alarak en büyük rakamları yönettik.

  • Feriha Öz Acil Durum Hastanesi'nde Covid tedavisi gören bir hastanın ağabeyi kardeşi iyileştikten sonra sağlık çalışanlarını unutmadı.

  • Nurettin Yiyit, Bu girişimler aslında bu mücadelede karşısında halk tarafından karşılık görmek ve halkımızın bizim arkamızda olduğunu hissetmek bizi mutlu ediyor dedi.

  • Döner ikramı yapan Himmet Ağababa, “Kardeşim pandemi hastanesinde tedavi gördü.

30/11/20 13:56

Sağlık kahramanlarına, iyileşen Covid hastasından döner ikramı

Sancaktepe Prof. Dr. Feriha Öz Acil Durum Hastanesi’nde Covid tedavisi gören bir hastanın ağabeyi kardeşi iyileştikten sonra sağlık çalışanlarını unutmadı. Pandemi hastanesinde büyük gayret gösteren sağlık çalışanlarına 250 kilogram döner ikram edildi. Hastanede ikramı yapılan...

Türkiye Gazetesi ·

Pandemi hastanesinin sağlık kahramanlarına iyileşen Covid hastasından döner ikramı

Sancaktepe Prof. Dr. Feriha Öz Acil Durum Hastanesi'ndeki sağlık personeline moral için döner ikramında yapıldı. Başhekimi Doç. Dr. Nurettin Yiyit, "Bu girişimler aslında bu mücadelede karşısında halk tarafından karşılık görmek ve halkımızın bizim arkamızda olduğunu hissetmek...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin