18.02.2020

HABER ÖZETI

  • Dinç, Kurban Bayramı dolayısıyla yayımladığı mesajında, bayramda yaşanacak sağlık sorunlarına karşı dikkatli olunması gerektiğini belirtti.

  • Kurban Bayramımızın yalnız yaşayan, elleri öpülesi insanlarımız, milletimiz ve tüm İslam alemi için hayırlara, mutluluğa, sağlığa ve kazasız yollara vesile olmasını dilerim.ifadelerini kullandı.

  • Hastalık taşıyan diğer iç organların köpek ve kedilere verilmemesi gerektiğini, hastalık taşıyan iç organların yetkililere bildirilerek, derin çukurlara gömülmesinin önemini kaydetti.

  • Sakatat ile etler aynı ortamda bulundurulmamalı, etler çiğ veya az pişmiş olarak tüketilmemeli, etler 1-2 gün buzdolabında dinlendirilmelidir.

10/08/19 21:06

Sağlık Federasyonu Başkanı Dinç'ten Kurban Bayramı mesajı

ANKARA - Sağlık Federasyonu Başkanı Raşit Dinç, "Kurban Bayramımızın yalnız yaşayan, elleri öpülesi insanlarımız, milletimiz ve tüm İslam alemi için hayırlara, mutluluğa, sağlığa ve kazasız yollara vesile olmasını dilerim." ifadelerini kullandı. Dinç, Kurban Bayramı dolayısıyla...

Memleket ·

Sağlık Federasyonu Başkanı Dinç'ten Kurban Bayramı mesajı

Memleket

'Sakatat ile etler aynı ortamda bulundurulmamalı'

Sağlık Federasyonu Başkanı Raşit Dinç, "Kurban Bayramımızın yalnız yaşayan, elleri öpülesi insanlarımız, milletimiz ve tüm İslam alemi için hayırlara, mutluluğa, sağlığa ve kazasız yollara vesile olmasını dilerim." ifadelerini kullandı. Dinç, Kurban Bayramı dolayısıyla...

Memurlar ·

'Sakatat ile etler aynı ortamda bulundurulmamalı'

Memurlar

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin