16.01.2019

HABER ÖZETI

  • Buna göre, fizik tedavi ve rehabilitasyon hastaları, yaşlı bakımına muhtaç hastalar 5 yıldızlı otellerde ücretsiz tedavi görebilecek Sağlık Bakanlığı, Konaklamalı Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezleri Yönetmeliği yayımladı.

  • - Otelin, kamu ya da özel hastane ile afiliye olmaları sağlanacak Yaz turizminin gözdesi olan 5 yıldızlı otellerde kış sezonunda bu tür hizmetler verilebilecek.

  • Yönetmeliğin, sağlık turizmi açısından önemli olduğunu belirten yetkililer, Kış aylarında oteller bomboş oluyor.

  • Bu çerçevede, özellikle yaşlı bakım, engelli bakımlarıyla ve sağlık hizmetleriyle ilgili bu merkezlerin entegre olduğu bir yapı oluşturulacak.

18/05/18 12:36

5 yıldızlı oteller sağlık turizmine açılacak

ANKARA (AA) - Yaz turizminin gözdesi 5 yıldızlı otellerde, istenilen koşulları taşımaları halinde, kış sezonunda yaşlı bakımı, fizik tedavi ve rehabilitasyonla termal sağlık hizmetleri verilebilecek. Sağlık Bakanlığınca çıkarılan "Konaklamalı Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon...

Memleket ·

5 yıldızlı oteller sağlık turizmine açılacak

Memleket

Sağlık Bakanlığı açıkladı! 5 yıldızlı otellerde ücretsiz tedavi

Sağlık Bakanlığı, Konaklamalı Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezleri Yönetmeliği yayımladı. Buna göre, fizik tedavi ve rehabilitasyon hastaları, yaşlı bakımına muhtaç hastalar 5 yıldızlı otellerde ücretsiz tedavi görebilecek Sağlık Bakanlığı, Konaklamalı Fizik Tedavi...

F5 Haber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin