10.07.2020

HABER ÖZETI

  • İSTANBUL (AA) - Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, yasal düzenlemelerden sonra acil servislerdeki şiddet olaylarının yüzde 15-16 gerilediğini kaydetti.

  • Lütfi Kırdar Eğitim ve Araştırma Hastanesini gece yarısı haber vermeden ziyaret eden Koca, hastanelerin acil servislerinde incelemelerde bulundu, hastalara geçmiş olsun dileklerini iletti.

  • Bu kapsamda, sağlık okuryazarlığının artması gerektiğine dikkat çeken Koca, şöyle konuştu: Burada önemli olan bu acil oranlarıyla hizmeti sürdürmemek.

  • Biz her gelen hastaya mutlak bakıyor olmalıyız ama hastanın gündüz branş hekimine gidebilirliğini kolaylaştırmalıyız.

18/11/19 10:59

Sağlık Bakanı Koca'dan gece yarısı hastane denetimi:

İSTANBUL (AA) - Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, yasal düzenlemelerden sonra acil servislerdeki şiddet olaylarının yüzde 15-16 gerilediğini kaydetti. İstanbul Medeniyet Üniversitesi Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi ile Kartal Dr. Lütfi Kırdar Eğitim ve Araştırma Hastanesini...

Memleket ·

Sağlık Bakanı Koca'dan gece yarısı hastane denetimi:

Memleket

'Yasal düzenlemelerden sonra şiddet olayları yüzde 15-16 azaldı'

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, yasal düzenlemelerden sonra acil servislerdeki şiddet olaylarının yüzde 15-16 gerilediğini kaydetti. İstanbul Medeniyet Üniversitesi Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi ile Kartal Dr. Lütfi Kırdar Eğitim ve Araştırma Hastanesini gece yarısı...

Memurlar ·

'Yasal düzenlemelerden sonra şiddet olayları yüzde 15-16 azaldı'

Memurlar

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin