09.07.2020

HABER ÖZETI

  • ZİYNETİ KOCABIYIK Sağlık alanında her türlü iş birliğine açık olduklarını ifade eden Koca, “Son bir ayda ölen vatandaşlarımızın yaş ortalaması 74,6’dır.

  • Ülkemizin sağlık turizmi yönünden cazibesine de dikkat çeken Bakan Koca, “Kısıtlamaların kalkmasıyla Türkiye’ye 10 gün içinde 1000’den fazla uluslararası hasta geldi.

  • Bakan Koca sunumunda, Türkiye'nin Cumhurbaşkanı Erdoğan liderliğinde pandemi sürecini soğukkanlı ve kararlı bir şekilde yürüttüğünü vurguladı.

  • Sağlık Bakanı Koca, şu mesajı da verdi: Bugüne kadar 4 binin üzerinde solunum cihazı ihraç ettik.

06/06/20 09:11

Sağlık Bakanı Koca, AB ülkelerinin büyükelçileriyle görüştü

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Avrupa Birliği (AB) üyesi ülkelerin Ankara büyükelçileriyle video konferans yöntemiyle bir toplantı gerçekleştirdi. Türkiye'nin Covid-19 salgınıyla mücadelesine dair büyükelçilere kapsamlı bir sunum yapan Bakan Koca, sağlık alanında her türlü...

Istanbulhaber ·

Bakan Koca: 10 günde bin yabancı tedavi için Türkiye’ye geldi

ZİYNETİ KOCABIYIK Sağlık alanında her türlü iş birliğine açık olduklarını ifade eden Koca, “Son bir ayda ölen vatandaşlarımızın yaş ortalaması 74,6’dır. Toplam ölümlerin yüzde 93’ü 65 yaş üstü vatandaşlarımızdır” bilgisini verdi. Ülkemizin sağlık turizmi yönünden cazibesine...

Türkiye Gazetesi ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin