24.10.2018

HABER ÖZETI

  • Bu doğrultuda fakülte bünyesinde, Aralık ayı itibariyle öncelikli hasta grubu olan hamile, yaşlı ve engelli hastalar için “İleri Uygulama Kliniği”nin hizmete sunulduğunu ifade eden Prof.

  • Diş Hekimliği Fakültemizde Akademik Büro uygulaması bizden önceki idareci öğretim üyelerimiz tarafından başarıyla başlanmıştır.

  • Nimet Ünlü, fakülte olarak 2018 yılı içinde en önemli hedeflerinden birinin de koruyucu diş hekimliği adına çocukların ağız-diş sağlığı açısından eğitilmesi olduğunu aktardı.

  • Ayrıca 0 (332) 223 12 92 numaralı telefonu arayarak da fakülteye gelmeden randevularının düzenlenmesi sağlanmaktadır” diye konuştu.

12/01/18 11:55

SÜ Diş Hekimliği Fakültesi’nde ileri uygulama kliniği hizmete açıldı

Selçuk Üniversitesi (SÜ) Diş Hekimliği Fakültesi bünyesinde, 65 yaş üstü, engelli ve hamile hastaları kapsayan "özel gruplara" yönelik çok amaçlı "İleri Uygulama Kliniği" hizmete açıldı. SÜ Diş Hekimliği Fakültesi Dekan Vekili Prof. Dr. Nimet Ünlü yaptığı açıklamada, "Özel...

Istanbulhaber ·

SÜ Diş Hekimliği Fakültesi’nde ileri uygulama kliniği hizmete açıldı

Istanbulhaber

Diş Hekimliği Fakültesi’nde İleri Uygulama Kliniği Hizmete Açıldı

Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Dekan Vekili Prof. Dr. Nimet Ünlü, yaptığı açıklamada, “özel grup” hastalara daha iyi bir sağlık hizmeti vermeyi amaçladıklarını söyledi. Bu doğrultuda fakülte bünyesinde, Aralık ayı itibariyle öncelikli hasta grubu olan hamile, yaşlı...

Memleket ·

Diş Hekimliği Fakültesi’nde İleri Uygulama Kliniği Hizmete Açıldı

Memleket

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin