14.04.2021

HABER ÖZETI

  • Rusya hükümetinin Bakanlar Kurulu toplantısında aşının tescil edildiğini duyuran Rusya Başbakanı Mihail Mişustin, Bugün toplantıyı size güzel bir haber vererek açıyorum.

  • Chumakov Araştırma ve Geliştirme Merkezi tarafından geliştirilen CoviVac adlı aşının tescil edildiğini belirtmek istiyorum dedi.

  • Mişustin, Aşının seri üretimi ile ilgili çalışmalar yürütülürken, Mart ayı içerisinde 120 bin civarında CoviVac aşısı sivil dolaşıma girecek.

  • Rusya'da daha önce de korona virüse mücadele kapsamında geliştirilen Sputnik V ile EpiVacCorona aşıları tescil edilmişti.

20/02/21 11:47

Rusya’nın üçüncü Covid-19 aşısı tescil edildi

Rusya Başbakanı Mihail Mişustin ülkede geliştirilen üçüncü Covid-19 aşısı olan "CoviVac" adlı aşının tescil edildiğini açıkladı. Rusya'da Chumakov Araştırma ve Geliştirme Merkezi tarafından geliştirilen Covid-19 aşısının tescil edildiği duyuruldu. Rusya hükümetinin Bakanlar...

Istanbulhaber ·

Rusya'nın üçüncü Covid-19 aşısı tescil edildi

Rusya'da Chumakov Araştırma ve Geliştirme Merkezi tarafından geliştirilen Covid-19 aşısının tescil edildiği duyuruldu. Rusya hükümetinin Bakanlar Kurulu toplantısında aşının tescil edildiğini duyuran Rusya Başbakanı Mihail Mişustin, "Bugün toplantıyı size güzel bir haber...

Türkiye Gazetesi ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin