03.06.2020

HABER ÖZETI

  • Rize Valisi Kemal Çeber, çay toplamak için Rize'ye gelmek isteyenlerin sayısının 36 bine ulaştığını, çay sezonu başlamasına rağmen gelenlerin sayısının ise şuana kadar 7 bin olduğunu söyledi.

  • Aynı anda 10 aracı birden kontrol edebiliyoruz diyen Vali Çeber Dolayısıyla çok yoğun olan trafik saatlerinde bile 500 metreyi geçen kuyruğumuz olmadı.

  • Çeber, baştan beri süreci takip ettiklerini anlatarak, İşin içerisine çay hasadı ve çay girince daha bir hassaslaştık.

  • Allah'a şükür hem Türkiye'mizde hem Rize'mizde süreç çok güzel idare edildi.diye konuştu.

22/05/20 18:08

Rize Valisi Kemal Çeber: "Çay toplamak için Rize’ye gelmek isteyenlerin sayısı 36 bine, gelenlerin sayısı 7 bine ulaştı"

Rize Valisi Kemal Çeber, çay toplamak için Rize'ye gelmek isteyenlerin sayısının 36 bine ulaştığını, çay sezonu başlamasına rağmen gelenlerin sayısının ise şuana kadar 7 bin olduğunu söyledi. Çay üreticilerinin Rize'ye gelmesinin yasak olduğu dönemde sosyal medyada çokça...

Istanbulhaber ·

Rize Valisi: Dışarıdan gelen her aileden bir kişiye test yapılacak

Rize Valisi Kemal Çeber, kente gelmek isteyen çay müstahsili sayısının bu sabah itibarıyla 36 bine ulaştığını bildirdi. Çeber, çay sezonunun açılmasının ardından, Belediye Başkanı Rahmi Metin ve ÇAYKUR Genel Müdür Vekili Yusuf Ziya Alim ile ÇAYKUR Ziraat Çay Bahçesi'nde...

Memurlar ·

Rize Valisi: Dışarıdan gelen her aileden bir kişiye test yapılacak

Memurlar

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin