14.08.2020

HABER ÖZETI

  • Yereşen, TFF 1. Ligi 3. bitiren ve play-off finalinde penaltılarla elenen Adana Demirspor'un Süper Lig'e alınmasıyla takım sayısının dengeleneceğini belirterek, En hakkaniyetli karar bu yönde olabilir dedi.

  • Geçen gün Ankara'da oynanan play-off finalinde ise mavi-lacivertli ekip İstanbul ekibi Fatih Karagümrük'e penaltılarda kaybetti.

  • Ayrıca fazla maç yayını dolayısıyla yayıncı kuruluş da kazanmış, dolaylı olarak da Türkiye Futbol Federasyonu ve kulüpler olacak.

  • Bu konuyla ilgili sürece Cumhur İttifakı ile Millet İttifakı'nın tüm Adana milletvekillerinin de birlikte destekleri olacağı inancındayım.

01/08/20 19:23

Adana Demirspor taraftarı Süper Lig’in 22 takım olmasını istiyor

TFF 1. Lig'de mücadele eden ve Süper Lig'e çıkma şansını play-off final müsabakasında Fatih Karagümrük'e penaltılarda kaybeden Adana Demirspor'un taraftarları Süper Lig'in 22 takım olmasını istiyor. Sosyal medyada "Demirsporsüperlige" başlığıyla etiket oluşturan taraftarlar...

Istanbulhaber ·

Adana Demirspor taraftarı Süper Lig’in 22 takım olmasını istiyor

Φωτογραφία αρχείου

Reha Yereşen: "Adana Demirspor Süper Lig’e alınsın"

Adana Demirspor'un ilk şampiyon kadrosunda takım kaptanı olan, milli hakem ve gazeteci Osman Yereşen'in torunu Reha Yereşen, Adana Demirspor'un Süper Lig'e alınarak 2020/2021 sezonunun 22 takımla oynanması gerektiğini söyledi. Reha Yereşen, Türkiye Futbol Federasyonu'nun...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin