22.03.2019

HABER ÖZETI

  • Rusya'nın Soçi kentinden bir araya gelen Suriye Devlet Başkanı Beşar Esad ve Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin Suriye'deki durumu değerlendirdi.

  • GörüşmeyiKremlin Sözcüsü Dmitriy Peskov duyurdu.

  • Peskov, Esad, Suriye'deki istikrarın ilerlediğini ve bunun bir süre önce başlattıkları politik sürece kapı açtığını söyledi.

  • Şam'ın siyasi süreci her zaman coşkuyla desteklendiğini ve teröristlerle mücadeleye devam edilmesi gerektiğini ifade etti dedi.

18/05/18 00:35

Putin ve Esad Suriye’yi görüştü

Suriye Devlet Başkanı Beşar Esad, Rusya’ya resmi ziyaret düzenliyor. Esad ziyareti kapsamında Soçi’de Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin ile bir araya geldi. Kremlin sözcüsü Dmitry Peskov görüşmeye ilişkin yaptığı açıklamada, Putin ve Esad’ın Suriye’de siyasi çözümü görüştüğünü...

Net Gazete ·

Putin ve Esad Suriye’yi görüştü

Net Gazete

Putin ve Esad Soçi'de görüştü

Suriye Devlet Başkanı Beşar Esad, Rusya’ya resmi ziyaret düzenliyor. Esad ziyareti kapsamında Soçi’de Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin ile bir araya geldi. "SİYASİ ÇÖZÜMÜ GÖRÜŞTÜLER" Kremlin sözcüsü Dmitry Peskov görüşmeye ilişkin yaptığı açıklamada, Putin ve Esad’ın...

En Son Haber ·

Putin ve Esad Soçi'de görüştü

En Son Haber

Putin ve Esad Suriye’yi görüştü

Suriye Devlet Başkanı Beşar Esad, Rusya’ya resmi ziyaret düzenliyor. Esad ziyareti kapsamında Soçi’de Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin ile bir araya geldi.

İhlas Haber Ajansı ·

Putin ve Esad Suriye’yi görüştü

İhlas Haber Ajansı

Putin ve Esad Suriye’yi görüştü

Rusya'nın Soçi kentinden bir araya gelen Suriye Devlet Başkanı Beşar Esad ve Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin Suriye'deki durumu değerlendirdi. Suriye Devlet Başkanı Beşar Esad, Rusya'ya resmi ziyaret düzenliyor. Esad ziyareti kapsamında Soçi'de Rusya Devlet Başkanı...

Istanbulhaber ·

Putin ve Esad Suriye’yi görüştü

Istanbulhaber

Putin ve Esad, Soçi'de buluştu

Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, Soçi'de Suriye Devlet Başkanı Beşar Esad ile buluştu. Görüşmeyi Kremlin Sözcüsü Dmitriy Peskov duyurdu. Kremlin, Esad'ın Putin’e Suriye’de siyasi çözüm sürecine başlamaya hazır olduğunu söylediğini bildirdi.

soL Haber ·

Putin ve Esad, Soçi'de buluştu

soL Haber

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin