26.06.2022

HABER ÖZETI

  • Pursaklar Belediyesi tarafından yapımı tamamlanan ve ilçe halkının büyük beğenisini kazanan Hicret Meydanı'nda 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı coşkuyla kutlandı.

  • Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı'nın okunmasıyla başlayan programa Pursaklar Belediye Başkanı Ertuğrul Çetin, Kaymakam Mehmet Yıldız, öğrenciler ve çok sayıda vatandaş katılım sağladı.

  • Küçükçekmece Belediye Başkanı Kemal Çebi'nin de katıldığı kortejde vatandaşlar ellerinde Türk bayrakları ve marşlar eşliğinde yürüdü.

  • Protokol konuşmalarının ardından kutlamalar, Ankara seymenleri gösterisi, tekvando, sportif gösteriler, şiir ve türkü dinletileriyle sona erdi.

20/05/22 12:10

Pursaklar’da coşku dolu 19 Mayıs kutlamaları

Pursaklar Belediyesi tarafından yapımı tamamlanan ve ilçe halkının büyük beğenisini kazanan Hicret Meydanı'nda 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı coşkuyla kutlandı. Pursaklar Belediyesi organizesinde İlçe Gençlik Spor Müdürlüğü tarafından düzenlenen 19 Mayıs...

Istanbulhaber ·

Küçükçekmece’de 19 Mayıs coşkuyla kutlandı

Küçükçekmece Belediyesi, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı'nın 103'üncü yılını, düzenlenen bir dizi etkinlikle coşkuyla kutladı. Küçükçekmece Belediyesi, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı vesilesiyle bir etkinlik düzenledi. Küçükçekmece Belediye...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin