05.07.2020

HABER ÖZETI

  • Sosyal mesafe kuralına uygun olarak hazırlanan bayram programına İlçe Kaymakamı Mehmet Yıldız, Belediye Başkanı Ertuğrul Çetin ve eşi Hacer Çetin, Belediye Başkan yardımcıları ve birim müdürleri katıldı.

  • Pursaklar Belediyesi, korona virüs tedbirleri kapsamında Ramazan Bayramı'nda uygulanan 4 günlük sokağa çıkma yasağında, ilçe sakinlerine bayram heyecanını balkonlardan yaşattı.

  • Bu zorlu süreci sabırla atlatarak bayramları bayram tadında geçirecekleri günlere ulaşacaklarını belirten Başkan Ertuğrul Çetin, Ramazan ayında sevdiklerimizle bir arada olamadık.

  • Otobüsle halkı selamlayan Başkan Çetin, verilen serbestlikle ikinci kez sokağa çıkarak parklarda nefes alan 65 yaş ve üstü ile kronik rahatsızlığı olan vatandaşların bayramlarını kutlayarak bayram şekeri ikram etti.

25/05/20 15:18

Başkan Aydıner, 65 yaş üstü vatandaşlarla bayramlaştı

Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner, bayramın birinci günü yeniden sokağa çıkmalarına izin verilen Bayrampaşalı 65 yaş üstü vatandaşlara lokum ikram ederek onlarla bayramlaştı. Korona virüs salgını nedeniyle tüm Türkiye Ramazan Bayramı'nı evinde geçirirken, 65 yaş...

Istanbulhaber ·

Pursaklar’da bayram coşkusu pencerelere taşındı

Pursaklar Belediyesi, korona virüs salgını nedeniyle alınan tedbirler kapsamında Ramazan bayramı coşkusunu, balkon ve pencerelere taşıdı. Ramazan Bayramı bu yıl, korona virüs salgını nedeniyle her yıl olduğundan daha farklı kutlanıyor. Pursaklar Belediyesi, korona virüs...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin