25.05.2020

  • Daha önce Aileler İçin Çocuklara Yardım Rehberi ile Yetişkinler İçin Bilgilendirme Rehberi yayımlayan MEB, şimdi de gençlere yönelik bilgilendirme rehberi hazırladı.

  • - Uzaktan eğitimde her hafta çeşitliliği ve kaliteyi artırıyoruz Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, AA muhabirine yaptığı açıklamada, öğrencilerin eğitimlerini uzaktan eğitim yöntemleriyle desteklemeye devam ettilerini anımsattı.

  • Rehber, konunun uzmanı akademisyenlerin de katıldığı bir proje kapsamında Özel Eğitim ve Rehberlik Genel Müdürlüğü tarafından hazırlandı.

  • MEB, koronavirüs salgını sürecince gençlerin psikolojik sağlamlıklarını korumak amacıyla bilgilendirmelerin yer aldığı rehber, Bakanlığın internet sitesi meb.gov.tr üzerinden erişime açıldı.

10/04/20 11:30

'Psikolojik travmalar konusunda yeni rehber yayımlandı'

- Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, "Salgının yarattığı kaygıyı normalleştirmelerine destek olabilmek için öğrencilerimiz ve velilerimize yönelik iki ayrı rehberi daha önce hazırlamıştık. Şimdi de gençlerimize yönelik bilgilendirme rehberi hazırladık. " dedi. Milli Eğitim...

Memurlar ·

'Psikolojik travmalar konusunda yeni rehber yayımlandı'

Memurlar

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin