14.04.2021

HABER ÖZETI

  • Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi (ÇOMÜ) Sağlık, Uygulama ve Araştırma Hastanesi Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Anabilim Dalı öğretim üyesi Prof.

  • Alper Şener, açıklamada, “Teknik olarak aslında Sağlık Bakanlığı’nın açıkladığı nüfusu 100 binin altında olan illerdeki oransal artışı dürüst olmak gerekirse biz sahada net olarak hissetmedik.

  • Tedbir ve kısıtlamalara uyum aşı ile birlikte en büyük gücümüz” paylaşımının ardından Çanakkale ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu.

  • En çok azalan illerimiz ise Bitlis, Mardin, Kastamonu, Yalova ve Bingöl.

18/02/21 17:49

Prof. Dr. Şener, mutantvirüse dikkat çekti

ÇOMÜ Sağlık, Uygulama ve Araştırma Hastanesi Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Anabilim Dalı öğretim üyesi Prof. Dr. Alper Şener, Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’nın, “Geçen haftaya göre 1 haftada 100 bin nüfusta görülen vaka sayısı en çok artan 5 ilimiz: Bilecik,...

Türkiye Gazetesi ·

Prof. Dr. Şener, mutant virüse dikkat çekti

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi (ÇOMÜ) Sağlık, Uygulama ve Araştırma Hastanesi Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Anabilim Dalı öğretim üyesi Prof. Dr. Alper Şener, en çok vaka artışının görüldüğü 5 il arasında Çanakkale'nin de bulunduğunu hatırlatarak,...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin