27.05.2020

HABER ÖZETI

  • Resmi açıklamada, İngiltere tahtının ilk sıradaki varisi olan 71 yaşındaki Prens Charles'ın doktoruyla görüştükten sonra durumunun iyi olduğu belirlendiği ve karantinaya son verdiği belirtildi.

  • Koronavirüs testleri negatif çıkmasına rağmen karantinaya giren Prens'in eşi Cornwall Düşesi Camilla Parker Bowles'ın ise bu haftanın sonuna kadar kendisini izole etmeye devam edeceği açıklandı.

  • Hükümet ve sağlık çalışanlarının tavsiyeleri üzerine Prens ve Düşes İskoçya'daki evlerinde kendilerini karantinaya aldı denilmişti.

30/03/20 16:26

Prens Charles koronavirüs karantinasından çıktı

Koronavirüs testinin pozitif çıkmasının ardından İskoçya Birkhall'de kendini karantinaya alan Prens Charles'ın 7 günlük izolasyon sürecinin sona erdiği belirtildi. Resmi açıklamada, İngiltere tahtının ilk sıradaki varisi olan 71 yaşındaki Prens Charles'ın doktoruyla görüştükten...

Istanbulhaber ·

Prens Charles karantinadan çıktı

Corona tedavisi gören Prens Charles iyileşerek karantinadan çıktı. Geçen hafta, Galler Prensi Charles'ın corona virüs testinin pozitif çıktığı öğrenilmişti. Evinde kendini karantina altına alan 71 yaşındaki Prens, 7 günlük karantina sonrası iyileşerek izolasyondan çıktı....

Memurlar ·

Prens Charles karantinadan çıktı

Memurlar

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin