18.01.2021

HABER ÖZETI

  • ABD Dışişleri Bakanı Pompeo İsrail işgali altındaki Batı Şeria'da Yahudi yerleşimine helikopterle indi ve yasa dışı yerleşimleri ziyaret eden ilk ABD Dışişleri Bakanı oldu.

  • Batı Kudüs'te İsrail Başbakanı Binyamin Netanyahu ile düzenlediği ortak basın toplantısında konuşan Pompeo, Geçtiğimiz gece Davud (Silvan) şehrine gitme fırsatı yakaladım.

  • Bugünse Eski Şehir'e (Doğu Kudüs) bakan bir yerde buluşuyoruz.dedi.

  • ABD'nin Kudüs'ü yıllardır İsrail'in başkenti olarak tanımaması delilik İsrail'i Yahudi halkının vatanı’’ olarak niteleyen Pompeo, Kudüs şehri İsrail'in başkenti kabul edildi.

19/11/20 19:18

Pompeo'dan göstere göstere skandal! ABD bugün İsrail'de...

ABD Dışişleri Bakanı Pompeo İsrail işgali altındaki Batı Şeria'da Yahudi yerleşimine helikopterle indi ve yasa dışı yerleşimleri ziyaret eden ilk ABD Dışişleri Bakanı oldu. Ayrıca gece yarısı gizlice gittiği yeri bugunkü basın toplantısında açıklayan Pompeo, asıl bombayı...

Gazete Vatan ·

ABD Dışişleri Bakanı Pompeo, Golan Tepeleri'ni ziyaret edeceğini açıkladı

Batı Kudüs'te İsrail Başbakanı Binyamin Netanyahu ile düzenlediği ortak basın toplantısında konuşan Pompeo, "Geçtiğimiz gece Davud (Silvan) şehrine gitme fırsatı yakaladım. Bugünse Eski Şehir'e (Doğu Kudüs) bakan bir yerde buluşuyoruz." dedi. "ABD'nin Kudüs'ü yıllardır...

Türkiye Gazetesi ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin