08.04.2020

HABER ÖZETI

  • İçişleri Bakanlığı ve Milli Eğitim Bakanlığı işbirliğinde erken yaştaki çocuklarda trafik bilinci ve farkındalığının oluşturulması amacıyla hayata geçirilen Mobil Trafik Eğitim Tırında, çocuklara trafik eğitimi verilmeye devam ediliyor.

  • Mobil Trafik Eğitim Tırı, 13 Şubat tarihinde ise Güvenevler Uzay Çatılı Pazar Yeri'nde Gaziantepli öğrencilerle buluşmaya devam edecek.

  • Öğrenciler, konuşlanan tırda mobil sınıfta Tekirdağ İl Emniyet Müdürlüğüne bağlı Trafik Polisinden aldıkları teorik eğitimin ardından meydanda hazırlanan özel alana geçildi.

  • Hazırlanan özel kliplerle hatalı davranışta ve kural ihlali yapan sürücüler örneklerle gösterildi.

12/02/20 13:27

Polisler velilerin hataları için çocukları tembihledi

Gaziantep'te sürücülerin trafikte yaptığı hatalı davranışları kliple öğrencilere gösteren polisler, çocukları trafik kurallarını ihlal eden velilerini uyarmaları konusunda tembihledi. İçişleri Bakanlığı ile Milli Eğitim Bakanlığı arasında imzalanan protokol ile özellikle...

Istanbulhaber ·

Mobil Trafik Eğitim Tırının bu seferki durağı Tekirdağ

İçişleri Bakanlığı ve Milli Eğitim Bakanlığı işbirliğinde çocuklarda trafik bilinci ve farkındalığının oluşturulması amacıyla hayata geçirilen Mobil Trafik Eğitim Tırının bu seferki durağı Tekirdağ oldu. İçişleri Bakanlığı ve Milli Eğitim Bakanlığı işbirliğinde erken yaştaki...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin