30.06.2022

HABER ÖZETI

  • Edirne'de İl Emniyet Müdürlüğü ve Jandarma Komutanlığı ekipleri tarafından Trafik Haftası etkinlikleri çerçevesinde uçurtma şenliği düzenlendi.

  • Yeşille mavinin buluştuğu Avcı Ramadan Çocuk Oyun ve Parkı alanında gerçekleştirilen etkinlik öncesinde ise katılımcılara uçurtma dağıtıldı.

  • Aliağa Engelliler Rehabilitasyon Derneği Başkanı Musa Pala, birincisini düzenledikleri Harika Kalpler Uçurtma Şenliğini geleneksel hale dönüştürmek istediklerini söyledi.

  • Kızı ile birlikte etkinliğe katılan Öğrenci Velisi Gül Sertdemir, Salgın sürecinin ardından bu şekilde bir etkinlik düzenlenmesinin çok güzel olduğunu belitti.

12/05/22 16:01

Polis ve jandarmadan öğrencilere uçurtma şenliği

Edirne'de İl Emniyet Müdürlüğü ve Jandarma Komutanlığı ekipleri tarafından "Trafik Haftası" etkinlikleri çerçevesinde uçurtma şenliği düzenlendi. Edirne'de Trafik Tescil ve Denetleme Şube Müdürlüğü ile İl Jandarma Komutanlığı ekiplerinin ortaklaşa olarak hazırladığı etkinlikler...

Istanbulhaber ·

Aliağa’da engelli çocuklar uçurtma şenliğinde buluştu

İzmir'in Aliağa ilçesinde, Engelliler Haftası etkinlikleri çerçevesinde gerçekleştirilen uçurtma etkinliği renkli görüntülere sahne olurken, etkinlikte özel çocuklar doyasıya eğlendi. Engelliler Haftası dolayısıyla, Aliağa Engelliler Rehabilitasyon Derneği tarafından uçurtma...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin