04.12.2020

HABER ÖZETI

  • Bu genelge çerçevesinde Niksar Trafik Denetleme Büro Amirliği ve Jandarma Trafik ekipleri ilçe merkezinde ve ilçelere yolcu taşıyan dolmuş ve minibüslerde denetleme yaptı.

  • Ekipler diğer yandan vatandaşları toplu taşıma araçlarında belirli aralıklarda ve gerekli tedbirler alarak yolculuk yapmaları konularında da uyarılarda bulundu.

  • Korona virüs salgınına karşın maske ve eldivenlerle denetim yapan trafik ekipleri toplu taşıma araçlarında yolcuların oturma düzenlerini kontrol ederken, araçlarında sigorta, muayene kontrolü yaptı.

28/03/20 12:36

Polis ve Jandarma ekipleri minibüslerin yolcu kapasitelerini denetledi

Tokat'ın Niksar ilçesinde, Korona virüs tedbirleri kapsamında trafik ekipleri toplu taşıma araçlarını denetledi. Korona virüs salgını nedeniyle toplu taşıma araçlarında alınan önlemler çerçevesinde Niksar İlçe Emniyet Müdürlüğü Trafik Denetleme Büro Amirliği ve İlçe Jandarma...

Istanbulhaber ·

Bursa’da polis ekipleri toplu taşıma araçlarını sıkı denetime aldı

Bursa İl Emniyet Müdürlüğü Trafik Şube Müdürlüğüne bağlı ekipler tarafından toplu taşıma araçları yayınlanan genelge kapsamında yüzde elli kapasiteli yolcu taşıma kurallarına uygun olup olmadı konusunda sıkı denetime alındı. Bursa polisi Koronavirüs salgını ile mücadele...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin