22.02.2020

HABER ÖZETI

  • Zeytinburnu'ndaki Polis Eğitim ve Kongre Merkezi'nde düzenlenen Türkiye Polis Radyosu Lansmanı görkemli bir şekilde yapıldı.

  • Programa İçişleri Bakanı Süleyman Soylu başta olmak üzere çok sayıda sanatçı ve davetli katıldı.

  • Çünkü bu hepimizin paylaştığı bir şeydi Lansmanda bir konuşma yapan Bakan Soylu, herkesin vefa için burada olduğunu belirterek, Hepimiz Polis Radyosu için buradayız.

  • Ayrıca, lansmana katılan Cengiz Kurtoğlu, Yavuz Bingöl, Serdar Ortaç, Demet Akalın, Yusuf Güney, Ekin Uzunlar, Sinan Akçıl ve Alişan sevilen şarkılarını seslendirdi.

22/01/20 23:53

Polis Radyosu 68 yaşında

Polis Radyosu'nun 68'inci yılı dolayısıyla "Türkiye Polis Radyosu Lansmanı" düzenlendi. Programa İçişleri Bakanı Süleyman Soylu başta olmak üzere çok sayıda sanatçı ve davetli katıldı. Zeytinburnu'ndaki Polis Eğitim ve Kongre Merkezi'nde düzenlenen "Türkiye Polis Radyosu...

Istanbulhaber ·

Bakan Soylu: Etrafımızda ateş çemberi var

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Türkiye'nin çok zor bir coğrafyada bulunduğunu belirterek, "Suriye'den Irak'a kadar. İran'dan Libya'ya kadar, etrafımızda ateş çemberi var. Bu ateş çemberi içerisinde bir huzur adasıdır burası. Allah'a hamdolsun. Bunun sadece bizim yaptıklarımızla...

Memurlar ·

Bakan Soylu: Etrafımızda ateş çemberi var

Memurlar

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin