02.03.2021

HABER ÖZETI

  • Sağlık Bakanlığının Çin'den getirttiği korona virüs (Covid-19) aşısı, Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK) laboratuvarlarındaki testleri başarıyla geçerek acil kullanım onayı aldı.

  • İlimizde ilk aşı uygulaması Yoğun Bakımda Hemşiresi Hatice Şahin ve Acil Servis görevli Hemşiresi Dudu Karacameydan'a yapılmıştır.

  • Göreve geldiği günden bu yana başarılı çalışmaları ile dikkat çeken Pazaryeri Devlet Hastanesi Başhekimi Dr.

  • Çankırı İl Sağlık Müdürlüğü'nden yapılan açıklamada, Korona virüs pandemisi ile mücadele kapsamında Covid-19 aşılamasına başlanmıştır.

14/01/21 17:15

Pazaryeri’nde sağlık çalışanlarına korona virüs aşısı vurulmaya başlandı

Bilecik'in Pazaryeri Devlet Hastanesinde görevli sağlık çalışanlarına korona virüs aşısı vurulmaya başlandı. Çin'den Türkiye'ye getirilen korona virüs aşısı, güvenlik testlerinin tamamlanmasının ardından tüm Türkiye'de olduğu gibi Pazaryeri Devlet Hastanesinde de uygulanmaya...

Istanbulhaber ·

Çankırı’da korona virüs aşısı uygulanmaya başlandı

Çin'den getirilen Covid-19 aşısı tüm ülkede olduğu gibi Çankırı'da da sağlık çalışanlarına uygulanmaya başlandı. Sağlık Bakanlığının Çin'den getirttiği korona virüs (Covid-19) aşısı, Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK) laboratuvarlarındaki testleri başarıyla geçerek...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin