01.04.2020

HABER ÖZETI

  • Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı, Başbakan Ersin Tatar, Başbakan Yardımcısı ve Dışişleri Bakanı Kudret Özersay ile Tarım ve Doğal Kaynaklar Bakanı Dursun Oğuz da bölgeye giderek yetkililerden bilgi aldı.

  • Çatalköy’de günün ilk saatlerinde askeri bölge içerisindeki korulukta çıkan yangının mühimmat deposuna sıçraması sonucu şiddetli patlamalar meydana geldi.

  • Özellikle patlamaların yaşandığı bölgeye yakın bir konumda olan Acapulco Otel’de patlamaların etkisi ile çamlar kırıldı.

  • Otelde kalan turistler tedbir amacıyla geceyi sahilde geçirdi.

12/09/19 07:59

Patlamalarda can kaybı yaşanmadı

Çatalköy’de günün ilk saatlerinde askeri bölge içerisindeki korulukta çıkan yangının mühimmat deposuna sıçraması sonucu şiddetli patlamalar meydana geldi. Polis ve asker, bölgeyi güvenlik kordonuna alırken şiddetli patlamalar civar köylerde ve Lefkoşa’da da hissedildi....

BRTK ·

Patlamalarda can kaybı yaşanmadı

BRTK

Yetkililer olay yerinde

Çatalköy’de kavşağında askeri bölge içerisinde korulukta yangın çıktı. Yangın mühimmat deposuna sıçradı. Ard arda şiddetli patlamalar meydana geldi. Polis ve asker, bölgeyi güvenlik kordonuna aldı. Şiddetli patlamalar Lefkoşa’da da birçok bölgede hissedildi. Cumhurbaşkanı...

BRTK ·

Yetkililer olay yerinde

BRTK

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin