20.02.2019

HABER ÖZETI

  • BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, Gaziantep Gazeteciler Cemiyeti’ni ziyaretinde yaptığı açıklamada, “Eski sistemimiz adı parlamenter sistem olsa da bize göre arızalı, eksik noksan bir sistemdi dedi.

  • Şu an buradasınız: Destici: Parlamenter Sistem Arızalı, Eksik, Noksan Bir Sistemdi Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

  • Burada basın mensuplarıyla bir araya gelen Destici, ülke ve bölge gündemini değerlendirdi.

  • 24 Haziran'da Türkiye'nin çok kritik bir seçim yapacağını vurgulayarak, 24 Haziran'da Türkiye iki seçimi birlikte yaşayacak.

14/06/18 19:03

"Parlamenter sistem arızalı, eksik, noksan bir sistemdi"

BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, Gaziantep Gazeteciler Cemiyeti’ni ziyaretinde yaptığı açıklamada, “Eski sistemimiz adı parlamenter sistem olsa da bize göre arızalı, eksik noksan bir sistemdi" dedi. Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, Gaziantep...

Net Gazete ·

"Parlamenter sistem arızalı, eksik, noksan bir sistemdi"

BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, Gaziantep Gazeteciler Cemiyeti'ni ziyaretinde yaptığı açıklamada, "Eski sistemimiz adı parlamenter sistem olsa da bize göre arızalı, eksik noksan bir sistemdi" dedi. Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, Gaziantep...

F5 Haber ·

Parlamenter Sistem Arızalı, Eksik, Noksan Bir Sistemdi"

Şu an buradasınız: Parlamenter Sistem Arızalı, Eksik, Noksan Bir Sistemdi" Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

Haberler.com ·

Destici: "Parlamenter Sistem Arızalı, Eksik, Noksan Bir Sistemdi"

Şu an buradasınız: Destici: "Parlamenter Sistem Arızalı, Eksik, Noksan Bir Sistemdi" Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

Haberler.com ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin