04.12.2020

  • Çankırı'da tekstil, ambalaj ürünleri üretimi ile metal işleme yapacak ve 104 milyon liralık yatırım bütçesiyle 300 kişinin istihdam edileceği üç fabrikanın temeli atıldı.

  • Sanayicinin ihtiyaç duyduğu nitelikli ara eleman yetiştirilecek Çerkeş OSB ile KUZKA arasında imzalanan sözleşmeyle sanayicinin ihtiyaç duyduğu nitelikli ara elamanın yetiştirileceğini belirten Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı (KUZKA) Genel Sekreteri Dr.

  • Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından yürütülen Sosyal Gelişmeyi Destekleme Programı kapsamında bu projemizi Bakanlığımıza sunduk ve kabul gördü.

  • Pandemi döneminde moral bulucu yatırımların devam etmesi bizleri gururlandırdı Sanayicilerin yatırım yapmadan önce nitelikli eleman istediklerine işaret eden Çerkeş Belediye Başkanı Hasan Sopacı, Sanayiciler öncelikle nitelikli eleman istiyorlar.

30/10/20 09:31

Pandemiye rağmen 104 milyon liralık yatırımın temelleri atıldı

Çankırı'da tekstil, ambalaj ürünleri üretimi ile metal işleme yapacak ve 104 milyon liralık yatırım bütçesiyle 300 kişinin istihdam edileceği üç fabrikanın temeli atıldı. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı (KUZKA)'nın danışmanlığında Çankırı'nın Çerkeş ilçesinde Organize Sanayi...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin