23.10.2021

  • Deniz Dilek, artıştaki sebebi evine kapanan insanların ayna karşısında kendilerine daha çok zaman ayırmaları, online olarak toplantı ve görüşmelere katıldıklarında da kameradan kendilerindeki kusuru fark etmeleri olarak gösterdi.

  • İnsanlar bu dönemi fırsata çevirdi Dilek, estetik ameliyatlara olan ilginin artış sebeplerinden birinin de zaman olduğuna işaret ederek, Ameliyat sonrası için belirli zaman ayırması gerekiyor, kendi de biliyor.

  • Daha öncesinde gün içinde üç beş dakika ayna karşısında zaman geçirirken, pandemi döneminde eve kapanmayla bu süreç arttı.

  • Dilek, diğer alanlarda yaşanan talep artışıyla ilgili de, Diğer branşlardaki arkadaşlarla da görüşüyoruz, meme estetiği mesela çok artış olan bir diğer nokta.

19/09/21 10:53

Pandemi estetik operasyonlara ilgiyi artırdı

Pandemi döneminde burun estetiğine talebin iki kat arttığı bildirildi. KBB Uzmanı Op. Dr. Deniz Dilek, artıştaki sebebi evine kapanan insanların ayna karşısında kendilerine daha çok zaman ayırmaları, online olarak toplantı ve görüşmelere katıldıklarında da kameradan kendilerindeki...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin