02.03.2021

HABER ÖZETI

  • Ülke genelinde illerin vaka durumlarının değerlendirilmesiyle başlayacak olan normal hayata dönüş süreci ile birlikte Balıkesir Valisi Hasan Şıldak başkanlığında Pandemi Değerlendirme toplantısı yapıldı.

  • Edremit Kaymakamı Turgay Ünsal'ın da video konferans sistemi üzerinden katıldığı Pandemi Değerlendirme Toplantısına; ilçe kaymakamları, kolluk ve sağlık birimlerinin yetkilileri katıldı.

  • Salgının ciddi bir şekilde önemsenmesini her fırsatta yineleyen Vali Şıldak bugünkü paylaşımında; Sevgili Vatandaşlarımız, Son günlerde İlimizde hastalık vaka sayılarında tekrar bir yükseliş yaşıyoruz.

  • Salgının en başından beri her mecrada belirtilen tedbirlere, samimi bir şekilde uymaya devam etmesi gerektiğinin altını çizen Vali Şıldak herkesten sabırlı olunmasını istedi.

23/02/21 11:16

Pandemi değerlendirme toplantısı gerçekleştirildi

Ülke genelinde illerin vaka durumlarının değerlendirilmesiyle başlayacak olan normal hayata dönüş süreci ile birlikte Balıkesir Valisi Hasan Şıldak başkanlığında Pandemi Değerlendirme toplantısı yapıldı. Edremit Kaymakamı Turgay Ünsal'ın da video konferans sistemi üzerinden...

Istanbulhaber ·

Vali Şıldak’tan uyarı, "Hastalık hızla artıyor"

Balıkesir Valisi Hasan Şıldak sosyal medya hesaplarından vatandaşları uyardı. "Rehavet kapılmayın Balıkesir genelinde hastalık vaka sayılarında tekrar bir yükseliş yaşıyoruz" açıklaması yaptı. Sosyal medya hesaplarından sık sık vatandaşları tedbirlere uymaya davet eden...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin