27.06.2022

HABER ÖZETI

  • Dünya Turizm Haftası'nda; Pamukkale Üniversitesi (PAÜ) Turizm Fakültesi'nin ev sahipliğinde 20-21 Mayıs Sürdürülebilir Termal Turizm Kongresi etkinliği gerçekleştirildi.

  • Pamukkale Belediyesi Seyir Tepesi Şehir Ormanı girişinde bulunan Pamukkale Belediyesi Turizm Merkezinin açılışı, Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Nadir Alpaslan'ın katılımıyla gerçekleştirildi.

  • Etkinlik çerçevesinde Denizli Lezzet Festivali büyük ilgi gördü.

  • Ahmet Kutluhan, Pamukkale Kaymakamı Uğur Bulut, AK Parti İl Başkanı Yücel Güngör, ilçe belediye başkanları, belediye meclis üyeleri, muhtarlar ile çok sayıda vatandaş katıldı.

23/05/22 17:58

PAÜ’de yöresel lezzetler tadıldı

Dünya Turizm Haftası'nda; Pamukkale Üniversitesi (PAÜ) Turizm Fakültesi'nin ev sahipliğinde "20-21 Mayıs Sürdürülebilir Termal Turizm Kongresi" etkinliği gerçekleştirildi. Etkinlik çerçevesinde "Denizli Lezzet Festivali" büyük ilgi gördü. Kültür ve Turizm Bakanlığı, Denizli...

Istanbulhaber ·

Pamukkale’nin tanıtımına katkı sağlayacak ofis hizmete açıldı

Pamukkale Belediyesi tarafından hem ilçe hem de il turizmine büyük bir değer daha kazandırıldı. Pamukkale Belediyesi Seyir Tepesi Şehir Ormanı girişinde bulunan "Pamukkale Belediyesi Turizm Merkezi"nin açılışı, Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Nadir Alpaslan'ın katılımıyla...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin