21.09.2020

HABER ÖZETI

  • - İddianameden Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığınca hazırlanan iddianamede, oyuncu Özgün Aydın ve arkadaşlarının 11 Şubat'ta Kadıköy'de bir kavgaya karıştığı belirtiliyor.

  • Daha sonra taksicinin 4 arkadaşı daha gelerek kendilerini darbetmeleri üzerine polisi aradıklarını belirten Aydın, arbede esnasında gelen polis memurlarının durumu anlamadan kendilerine kelepçe takmak istediklerini aktardı.

  • Sanık Tamer Yurtbaşı da Özgün Aydın'ın ne söylediğini duymadığını ve müştekiye vurduğunu görmediğini belirterek suçlamaları reddetti.

  • Olaydan 1 gün sonra da kendilerinden özür dilemeye gittim.

04/12/19 12:22

Oyuncu Özgün Aydın polise 'tehdit ve hakaretten' hakim karşısına çıktı

Kadıköy'de karıştıkları bir kavga sırasında kendilerini gözaltına alan polislere yönelik tehdit ve hakarette bulunduğu öne sürülen oyuncu Özgün Aydın ve 2 arkadaşı hakim karşısına çıktı. Anadolu 56. Asliye Ceza Mahkemesindeki duruşmada tutuksuz sanıklar Özgün Aydın, Elif...

Memurlar ·

Oyuncu Özgün Aydın polise 'tehdit ve hakaretten' hakim karşısına çıktı

Memurlar

Oyuncu Özgün Aydın hakim karşısına çıktı

Kadıköy'de karıştığı bir kavgada olay yerine gelen polis memurlarına direnerek hakaret ve tehditlerde bulunduğu iddia edilen oyuncu Özgün Aydın, "kamu görevlisine görevini yaptırmamak için direnme", "tehdit" ve "hakaret" suçlarından 19 yıl 6 aya kadar hapis cezası istemiyle...

Memleket ·

Oyuncu Özgün Aydın hakim karşısına çıktı

Memleket

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin