22.03.2019

HABER ÖZETI

  • Elbette ki bu dönemi milletçe göğüsleyerek, daha güçlü yarınlara ulaşacağız.

  • Kısa Çalışma Ödeneği bu süreçte istihdamın devamlılığını sağlamak ve işletmelerimizin istihdam yükünü azaltmak için çok kritik bir adım olmuştur.

  • Ancak bu dönem, gerek küresel piyasalardaki daralma gerekse kendi ekonomimizdeki yavaşlamadan dolayı işletmelerimizin daha fazla desteğe ihtiyaç duyduğu bir dönem.

  • Biz de iş dünyamızın bu dönemdeki öncelikli taleplerini hazırladığımız raporlarda ilgili kurumlara, bakanlıklara ilettik.

10/11/18 19:09

OSBÜK’ten kısa çalışma ödeneği teşekkürü

Organize Sanayi Bölgeleri Üst Kuruluşu (OSBÜK) Başkanı Memiş Kütükcü, kısa çalışma ödeneğiyle ilgili Resmi Gazete'de yayımlanan yönetmelik değişikliğinin iş dünyasını ve istihdam piyasasını oldukça rahatlatacak kritik bir adım olduğunu söyledi. Kütükcü, düzenleme için Cumhurbaşkanı...

Memleket ·

OSBÜK’ten kısa çalışma ödeneği teşekkürü

Memleket

OSBÜK'ten "kısa çalışma ödeneği" açıklaması

Organize Sanayi Bölgeleri Üst Kuruluşu (OSBÜK) Başkanı Memiş Kütükcü, kısa çalışma ödeneğiyle ilgili yönetmelik değişikliğinin iş dünyasını ve istihdam piyasasını rahatlatacak kritik bir adım olduğunu belirterek, "Bu tür pozitif düzenlemeler iş dünyasının, iş gücü piyasasının,...

Memleket ·

OSBÜK'ten "kısa çalışma ödeneği" açıklaması

Memleket

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin