19.08.2019

HABER ÖZETI

  • Sivas'ta yaşayan 5 çocuk annesi 66 yaşındaki Münire Demiray , beyin kanaması geçirince Cumhuriyet Üniversitesi Tıp Fakültesi ve Araştırma ve Uygulama Hastanesine kaldırıldı.

  • Alınan böbrekler Erzurum'a karaciğer ise Malatya'da organ bekleyen hastalara gönderildi.

  • Hastanenin yoğun bakımında tedavisi süren hastanın beyin ölümü gerçekleşince ailesi organlarını bağışlamaya karar verdi.

  • Hasta yakınlarına anlayışlarından ve böyle bir hizmete katkıda bulundukları için teşekkür eden Öztemur, şunları kaydetti: Malatya'dan bir ekip hastamızın organlarını almak üzere yola çıktı.

10/11/18 16:30

Organları 3 kişiye hayat verecek

SİVAS (AA) – Sivas'ta, geçirdiği rahatsızlık sonucu beyin ölümü gerçekleşen 66 yaşındaki Münüriye Demiray'ın organları ailesince bağışlandı. Yaklaşık 15 gün önce yüksek tansiyon şikayetiyle hastaneye kaldırılan 5 çocuk annesi Münüriye Demiray'ın dün beyin ölümü gerçekleşti....

Antalyajans ·

Organlarıyla 3 kişiye umut oldu

Sivas'ta geçirdiği beyin kanaması sonucu beyin ölümü gerçekleşen bir yaşlı kadının organları 3 kişiye umut oldu. Sivas'ta yaşayan 5 çocuk annesi 66 yaşındaki Münire Demiray , beyin kanaması geçirince Cumhuriyet Üniversitesi Tıp Fakültesi ve Araştırma ve Uygulama Hastanesine...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin