24.01.2022

HABER ÖZETI

  • Ordu'da bir oto galeriye giren ve buradan çaldıkları otomobil ile gittikleri İstanbul'da yaklaşık bir hafta sonra yakalanan, sonrasında ise adliyeye sevk edilen küçük yaştaki 3 çocuk tutuklandı.

  • Olay, 28 Kasım günü sabah 04.00 saatlerinde meydana geldi.

  • Ordu İl Emniyet Müdürlüğü tarafından oluşturulan özel ekip, çocukları İstanbul'un Zeytinburnu ilçesinde, otomobili ise Bağcılar ilçesinde buldu.

  • (15), E.K. (13) A.Y. (13) isimli çocuklar, Altınordu ilçesinde bulunan bir oto galerinin arka camını kırarak içeriye girdi.

06/12/21 14:33

Ordu’da otomobil çalarak İstanbul’a giden çocuklar tutuklandı

Ordu'da bir oto galeriye giren ve buradan çaldıkları otomobil ile gittikleri İstanbul'da yaklaşık bir hafta sonra yakalanan, sonrasında ise adliyeye sevk edilen küçük yaştaki 3 çocuk tutuklandı. Olay, 28 Kasım günü sabah 04.00 saatlerinde meydana geldi. Edinilen bilgiye...

Istanbulhaber ·

Çaldıkları otomobil ile İstanbul’a kaçan 3 çocuk adliyeye sevk edildi

Ordu'da oto galeriye giren ve buradan çaldıkları otomobil ile gittikleri İstanbul'da yaklaşık bir hafta sonra yakalanan çocuklar, emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi. Olay, 28 Kasım günü sabah 04.00 saatlerinde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, S.Ö....

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin