25.10.2020

  • Protokol ile Odunpazarı Gençlik Merkezleri tarafından belirlenen 5, 6, 7 ve 8'inci sınıf öğrencilerine Yeni Yol Kişisel Gelişim Kursları tarafından uzaktan eğitim videoları ve deneme sınavı imkânı sağlanacak.

  • Odunpazarı Belediyesi ve Yeni Yol Okulları, Uluslararası Bakalorya (IB) projesinde ortak çalışma yürütecek ve Odunpazarı Belediyesi Ataol Behramoğlu Kitaplığı bu proje kapsamında kullanılacak.

  • Çocuklarımıza destek olacağız Odunpazarı Belediyesi olarak eşit, parasız, bilimsel ve laik eğitimi savunduklarını belirten Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, kaliteli bir eğitimin her çocuğun hakkı olduğunu söyledi.

  • Halk merkezlerinin kapıları çocuklara açıldı Odunpazarı Belediyesi, uzaktan eğitime ulaşamayan ihtiyaç sahibi çocuklara halk merkezlerinin kapılarını da açtı.

20/09/20 15:47

Odunpazarı’ndan ihtiyaç sahibi çocukların eğitimine destek

Odunpazarı Belediyesi, korona virüs (Covid-19) salgını nedeniyle başlatılan uzaktan eğitime ulaşamayan ihtiyaç sahibi çocuklar için yeni projeler başlattı. Belediye, gerçekleştireceği iki farklı proje ile Odunpazarı'nda yaşayan ihtiyaç sahibi çocukların eğitimine destek...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin