28.02.2021

  • Pandemi döneminde Covid19 hastalarında kullanımı gerekli olan ve hastanın tedavi sürecinde iyileşmesine önemli katkı sağlayan HFO cihazları için Ticaret Oda ve Borsaları da katkıda bulundu.

  • Desteklerinden ötürü oda başkanlarını ve emeği geçenleri tebrik eden Vali Yazıcı Pandemi sürecinin sona ermesi kurallara riayet etmekten, birlik ve beraberlikten geçiyor.

  • Antalya'da vatandaşlarımızın sağlıklı huzurlu ve güvenli bir şekilde yaşamlarına devam etmesi için tüm kurum ve kuruluşlarımızla görevimizin başındayız.

  • Pandeminin başından bu yana özverili bir şekilde canlarını ortaya koyarak çalışan sağlık çalışanlarımıza bu mücadelelerinde yalnız olmadıklarını ve Oda ve Borsalar olarak her zaman yanlarında olduğumuzu hissettirmek istedik ifadelerini kullandı.

21/01/21 22:37

Oda ve borsalardan Sağlık Müdürlüğü’ne 20 adet solunum cihazı desteği

Antalya Ticaret ve Sanayi Odası ile Ticaret Borsası öncülüğünde COVID19 tedavisinde kilit rol oynayan 20 adet Yüksek Akış Oksijen Cihazı (HFO) Valilik makamında düzenlenen protokol töreniyle İl Sağlık Müdürlüğü'ne teslim edildi. Pandemi döneminde Covid19 hastalarında kullanımı...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin