23.08.2019

HABER ÖZETI

  • AMD'nin, yeni Radeon VII grafik kartlarını tanıtmasından kısa bir süre önce Nvidia,RTX 2080 grafik kartlarını dizüstü oyun bilgisayarlarına getirdiğini açıklamıştı.

  • Su'ya aralarında Oyundan Sorumlu Microsoft Başkan Yardımcısı Phil Spencer, Massive Entertainment Yönetici Direktörü David Polfeldt ve FNATIC Kurucu Ortağı ve Başkanı Sam Mathews gibi isimler eşlik etti.

  • Nesil AMD Ryzen Mobile işlemcilerinin detaylarını anlattı ve sıradaki 7nm 3. Nesil AMD Ryzen masaüstü işlemcisinin ilk halka açık gösterimini yaptı.

  • NVIDIA CEO'SU:'EZİP GEÇECEĞİZ' Nvidia CEO'su, AMD'nin piyasaya süreceği yeni ekran kartlarının, berbat ötesi bir performans sergileyeceğini iddia etti.

11/01/19 12:20

Nvidia: AMD'nin yeni ekran kartları berbat ötesi

AMD'nin, yeni Radeon VII grafik kartlarını tanıtmasından kısa bir süre önce Nvidia,RTX 2080 grafik kartlarını dizüstü oyun bilgisayarlarına getirdiğini açıklamıştı. AMD, yeni ürettiği Radeon VII grafik kartını, Nvidia ile rekabet edebilmek için piyasaya çıkaracak. Ancak...

En Son Haber ·

Nvidia: AMD'nin yeni ekran kartları berbat ötesi

En Son Haber

AMD CES 2019'a damgasını vurdu!

AMD, CES 2019 kapsamında yaptığı duyuruda, son teknoloji 7nm teknolojisi ve şirketin bugüne kadar ürettiği en gelişmiş bilgi-işlem ve grafik tasarımlarının birleşimini baz alan teknolojileri tanıttı. İşte detaylar! AMD, CES 2019 kapsamında yaptığı duyuruda, son teknoloji...

F5 Haber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin