04.07.2020

  • Telekonferans ile yapılan toplantıya AK Parti Genel Başkan Vekili Numan Kurtulmuş, AK Parti Adıyaman Milletvekilleri Ahmet Aydın, Muhammed Fatih Toprak, Belediye Başkanı Süleyman Kılınç, İl Genel Meclisi Başkanı Mehmet Can Erdoğan katıldı.

  • Bugünkü merkez ilçe toplantımızda, Adıyaman'ımız için her zaman sevgi ve muhabbetini dile getiren partimizin ikinci ismini Sayın Genel Başkan vekilimizi konuk ediyoruz.

  • Sizler de Merkez ilçe teşkilatı olarak Mustafa Başkanın koordinesinde bizleri de aktif olarak katmış olduğunuz üye aramaları yaparak güzel bir çalışma yaptınız.

  • Ülkemiz Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın liderliğinde böylesi zorlu bir süreci en iyi şekilde kontrol altına alarak iyileştirme süreçlerine geçmiş bulunmaktayız.

22/05/20 14:38

Numan Kurtulmuş Adıyaman milletvekilleriyle görüştü

AK Parti Adıyaman Merkez ilçe Başkanlığının koordine ettiği haftalık olağan toplantıya katılan AK Parti Genel Başkan Vekili Numan Kurtulmuş, Adıyaman milletvekilleriyle görüştü. Telekonferans ile yapılan toplantıya AK Parti Genel Başkan Vekili Numan Kurtulmuş, AK Parti...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin