22.09.2020

HABER ÖZETI

  • Adalet Bakanı Gül, Ankara Hakimevi'nde düzenlenen Noterlik İşlemlerinde Güvenli Ödeme Sistemleri Tanıtım Toplantısına katıldı.

  • Bakan Gül, burada yaptığı konuşmada noterliğin bir kamu hizmeti olarak adalet sisteminin önemli bir parçası olduğunu söyledi.

  • Yargıtay son sözünü verecektir Program sonrası basın mensuplarının eski Korgeneral Metin İyidil hakkındaki sorusunu yanıtlayan Gül, Yargıya intikal eden bir konu.

  • Önümüzdeki dönemde hukuk fakültesi mezunlarının istihdam edileceği yeni bir kadroyla noter yardımcılığı müessesesinin kurulmasını hedefliyoruz.

22/01/20 15:58

'Noterlik İşlemlerinde Güvenli Ödeme Sistemi'ne 3 Şubat 2020'de geçilecek'

Adalet Bakanı Gül, Ankara Hakimevi'nde düzenlenen "Noterlik İşlemlerinde Güvenli Ödeme Sistemleri Tanıtım Toplantısı"na katıldı. Bakan Gül, burada yaptığı konuşmada noterliğin bir kamu hizmeti olarak adalet sisteminin önemli bir parçası olduğunu söyledi. Hukuki işlemlerin...

Corum Haber ·

'Noterlik İşlemlerinde Güvenli Ödeme Sistemi'ne 3 Şubat 2020'de geçilecek'

Corum Haber

Noterlik İşlemlerinde Güvenli Ödeme Sistemleri Tanıtım Toplantısı

ANKARA (AA) - Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, Noterlik İşlemlerinde Güvenli Ödeme Sistemi ve noter ücretlerinin kredi kartlarıyla ödenmesi uygulamasının 3 Şubat itibarıyla yurt genelinde başlayacağını bildirdi. Gül, Ankara Hakimevi'nde düzenlenen Noterlik İşlemlerinde Güvenli...

Memleket ·

Noterlik İşlemlerinde Güvenli Ödeme Sistemleri Tanıtım Toplantısı

Memleket

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin