02.03.2021

HABER ÖZETI

  • Ambalaj Ay Yıldızları yarışmasında Naksan Plastik'in nişastadan ürettiği kargo zarfı, yetkinlik ödülü aldı.

  • Naksan Plastik, Nakcompost ürünlerini Tüv Austria tarafından Avrupa'da ve BPI tarafından Kuzey Amerika'da geçerli olan Ok Compost Home ve INdustrial sertifikalarına uygun bir şekilde üretiyor.

  • Rekor bir başvurunun yapıldığı yarışmada 278 ambalaj 13 farklı kategoride değerlendirildi ve yarışmada dereceye giren 134 ambalaj belli oldu.

  • Kompost ambalaj petrol türevi hammadde kullanılmadan yüzde 100 doğada çözünebilen mikroorganizmalar tarafından yenilen mısır, patates gibi ürünlerin nişastaları baz alınarak kullanılan doğa dostu ambalajlardır.

21/01/21 11:56

Nişastadan poşet yaptılar

Ambalaj Sanayicileri Derneği tarafından bu yıl dokuzuncusu düzenlenen ve WPO-World Packaging Organization (Dünya Ambalaj Örgütü) ve APF-Asian Packaging Federation (Asya Ambalaj Federasyonu) tarafından akredite edilerek yetkinliği tanınmış bir yarışma olan Ambalaj Ay Yıldızları...

Türkiye Gazetesi ·

Nişastadan poşet yaptılar

Ambalaj Ay Yıldızları yarışmasında Naksan Plastik'in nişastadan ürettiği kargo zarfı, yetkinlik ödülü aldı. Ambalaj Sanayicileri Derneği tarafından bu yıl dokuzuncusu düzenlenen ve WPO-World Packaging Organization (Dünya Ambalaj Örgütü) ve APF-Asian Packaging Federation...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin